Zmieniamy się na 40 stron

2017-01-27 00:58:35 (ost. akt: 2017-01-27 09:04:07)
40 stron tylko ciekawych informacji z powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego i 24 strony Gazety Olsztyńskiej. Tak zmieniliśmy się, aby być Waszym jeszcze lepszym sąsiadem. Bo tak rozumiemy naszą misję wobec Was. Być jak dobry sąsiad. Taki, który opowie ciekawą historię, podpowie jak spędzić wolny czas, a w razie potrzeby pomoże.
Decyzja o tym, aby stworzyć tygodnik, w którym będzie miejsce na informacje z powiatów ełckiego, oleckiego i gołdapskiego dojrzewała w nas od dawna. Coraz częściej bowiem słyszeliśmy, że EGO stanowi pewną społeczną i ekonomiczną całość. Jest sublokalną Małą Ojczyzną. Jej sercem jest Ełk, a płucami Olecko i Gołdap.

Dlatego naszym marzeniem jest, aby te 40 stron było niczym innym, jak zwierciadłem, w którym zobaczycie siebie i swoje otoczenie.

Jesteśmy dumni z tego, że nam ufacie, czytając nasz tygodnik. Ale nie mniej cieszy nas Wasza aktywność na naszych stronach internetowych. To nie są przeciwstawne sobie światy. W naszym wykonaniu są sobie przyjazne i wzajemnie się przenikają. W internecie mamy dla Was szybkie informacje, do tygodnika wybieramy dla Was, to co najważniejsze.

I tu i tu zawsze znajdziemy miejsce na dobre, pozytywne informacje. Piszcie więc, telefonujcie, mailujcie, zaczepiajcie nas na Facebooku. Jesteśmy w końcu sąsiadami. Spotykamy się w każdy piątek. A wirtualnie nawet codziennie...

Weronika Kowalewska, naczelna Kuriera Gołdapskiego, Głosu Olecka, Rozmaitości Ełckich Igor Hrywna, redaktor naczelny Gazety Olsztyńskiej2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5