„Wszystkie dzieci nasze są” – Dzień Dziecka w Przedszkolu „U Lolka”

2016-06-07 13:47:46 (ost. akt: 2016-06-07 13:57:19)

Autor zdjęcia: Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka"

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich w podróż po wszystkich kontynentach świata. Dzieci bawiły się wspaniale.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: łowienie rybek, rzucanie do celu w tarczę, ringo, zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce, malowanie twarzy, a także zajęcia kulinarne, w tym: pieczenie pysznych gofrów z różnymi dodatkami, przygotowanie szaszłyków owocowych oraz smakowanie lodów.

Nie zabrakło też wesołego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami.

Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.
Ewa Podgórska, Edyta Wielgat


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ULolka

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5