Zakochaj się w Zakątku Kochanowskiego

2015-09-26 06:00:00 (ost. akt: 2015-09-28 09:45:25)   Artykuł sponsorowany
Szukasz mieszkania? Trudno w Ełku o lepszą ofertę od tej, którą przygotowała firma Yuniversal Podlaski. Deweloper z sąsiedniego województwa jest na etapie końcowym budowy swojego pierwszego nowoczesnego i przyjaznego kompleksu mieszkaniowego w Ełku.
Yuniversal stawia na Ełk

Firma Yuniversal Podlaski została powołana do życia przez Antoniego Piekuta, dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski, działającej na rynku deweloperskim od prawie 30 lat. Grupa specjalistów tworząca Yuniversal Podlaski całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z budownictwem, a pasja i doświadczenie, z jaką tworzą nowe inwestycje, jest zauważalna przy oglądaniu efektów ich pracy. Yuniversal Podlaski oferuje klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Jak mówią przedstawiciele firmy, ich najważniejszym celem jest zapewnienie klientom możliwości dokonywania najlepszych wyborów tak, aby zaspokajały ich potrzeby i spełniały założone funkcje. Rozpoczynając nowe inwestycje deweloperzy kierują się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom.

— Dbając o jakość budynków, dbamy także o osoby, które korzystają z nich na co dzień. To one są
powodem, dla którego nieustannie poszukujemy optymalnych środków i rozwiązań. Nasze budynki powstają z materiałów wysokiej jakości, a lokale i domy wykończone „pod klucz” łączą w sobie precyzję i nowoczesność, by mogły sprostać oczekiwaniom przyszłych mieszkańców — mówi Hubert Piektut, członek zarządu Yuniversal Podlaski

Obrazek w tresci

Dlaczego Zakątek Kochanowskiego?

Zakątek Kochanowskiego jest inwestycją usytuowaną w idealnej lokalizacji. Cisza i spokój otaczające inwestycję to niezaprzeczalne atuty mieszkania w tej okolicy, a bliskie sąsiedztwo Jeziora Ełckiego stanowi idealne dopełnienie wyjątkowej lokalizacji. Zakątek Kochanowskiego jest położony zaledwie 10 min spacerem od centrum miasta i ełckiej promenady. Budynek, jak sama nazwa wskazuje, gwarantuje przyjazną atmosferę. Najlepszym tego dowodem jest certyfikat, którym Zakątek Kochanowskiego został nagrodzony w ogólnopolskim plebiscycie "Mieszkanie Roku 2014/15". Analizowany był szereg parametrów: lokalizacja, infrastruktura oraz technologia budynku. Potencjalnych klientów na pewno zainteresuje też fakt, że niemal wszystkie mieszkania w budynku są dwustronne. Dzięki temu lokale są jasne, a mieszkańcy będą mogli podwójnie cieszyć się widokiem z okien i balkonów. Dodatkowym udogodnieniem są pomieszczenia gospodarcze na każdym piętrze klatki schodowej.

— Zakątek Kochanowskiego jest pierwszą inwestycją na rynku ełckim firmy Yuniversal Podlaski. Do tej pory działaliśmy głównie w Białymstoku, Warszawie i Suwałkach, gdzie możemy poszczycić się tysiącami zadowolonych klientów — przekonuje Hubert Piekut. — Mieszkańcy Ełku dopiero poznają naszą firmę, ale już obdarzają nas zaufaniem. Mieszkania przy ul Kochanowskiego cieszą się dużym zainteresowaniem. Staramy się pomóc klientom porównać standard wykończenia naszej inwestycji z budynkami konkurencji. Dla nas jakość jest absolutnym priorytetem. Nie stosujemy półśrodków, bo jest dla nas ważne by Yuniversal kojarzył się z rzetelnością i dbałością o każdy szczegół.

Obrazek w tresci

Kupić warto już teraz

Zakątkowi Kochanowskiego warto przyjrzeć się już teraz. W ofercie są mieszkania dostępne w programie Mieszkania Dla Młodych w praktycznie gotowym budynku. Inwestycja ma tą przewagę nad konkurencyjnymi, że klient nie kupuje "dziury w ziemi", posiłkując się jedynie projektem i wizualizacją. Każdy, korzystając z codziennie otwartego biura sprzedaży na terenie inwestycji, może zasięgnąć informacji jak i obejrzeć wymarzone mieszkanie na żywo. A zastanowić się nad kupnem naprawdę warto, bo ceny mieszkań w Zakątku Kochanowskiego zaczynają się już od 2950 zł za metr kwadratowy.

Obrazek w tresci

Specjaliści pomogą Ci dobrze wybrać

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Yuniversal Podlaski poszerzył swoją ofertę o doradztwo kredytowe, ściśle w tej kwestii współpracując z firmą Open Finance. Jej doradcy dostępni są dla komfortu klientów na
miejscu. Dzięki dbałości o każdy szczegół, deweloper zadbał o różnorodność oferty tak, aby każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Deweloper posiada zarówno mieszkania w programie MDM, jak również luksusowe apartamenty.

— W Białymstoku dodatkowo oferujemy porady architektów wnętrz oraz rabaty na materiały wykończeniowe — informuje Hubert Piekut. — Na pewno ułatwieniem dla naszych przyszłych klientów jest też wyszukiwarka mieszkań na naszej nowej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo listę dostępnych mieszkań wraz z cenami i planem, galerię zdjęć i porady ekspertów.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5