Wypadek z udziałem autobusu MZK
2015-09-04 09:45:54(ost. akt: 2015-09-04 09:58:31)
Do niegroźnego wypadku doszło w piątek w godzinach porannych. Kierowca samochodu osobowego na tablicach z Olecka nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Wojska Polskiego. Jak twierdzą policjanci na miejscu kolizji, kierowca volkswagena passata skręcał w prawo na warunkowym zielonym świetle. Prawdopodobnie nie zauważył zbliżającego się autobusu i zajechał mu drogę. Autobus uderzył przodem w tylny bok passata. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
lingwista #1808450 | 81.190.*.* 4 wrz 2015 11:50
Większa połowa samochodu jest rozbita.
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
heniek #1808385 | 83.12.*.* 4 wrz 2015 10:34
Naprawdę niemożliwe do wyjaśnienia to jest. Jak było naprawdę tego nie dowiemy się pewnie nigdy. Bez specjalnej komisji nie uda się.
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Ols #1808380 | 164.126.*.* 4 wrz 2015 10:22
Skręcał w prawo na strzałce i autobus uszkodził mu prawy bok? Czyli autobus jechał pod prąd?
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)