Aktywna Rodzina w Bramie Mazur

2015-06-08 13:13:44(ost. akt: 2015-06-09 09:41:54)

Autor zdjęcia: Sebastian Kosiorek

W sobotę, 6 czerwca w Bramie Mazur odbyła się impreza rekreacyjna skierowana do rodzin.
Chętni do spróbowania swoich sił na ergometrze wioślarskim mieli do przepłynięcia 200 m. Cieszy nas fakt, że tak wielu Ełczan wzięło udział w naszych mini zawodach.

Oprócz zawodów w czasie spotkania odbyły się też konkursy z nagrodami. Przy ergometrach czuwał olimpijczyk, Sebastian Kosiorek.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował Starosta Ełcki Marek Chojnowski i Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.

Patronat nad imprezą sprawowały Rozmaitości Ełckie.




Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:w.kowalewska@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Weronika Kowalewska/url]

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: lex180

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tomek #1750381 | 5.172.*.* 9 cze 2015 08:54

    super impreza !!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B