Zwycięstwo ełckich strażaków w I Turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego w Elblągu w siatkówce plażowej!

2024-07-24 10:00:09(ost. akt: 2024-07-24 10:01:20)

Autor zdjęcia: KP PSP Ełk

We wtorek, 23 lipca, na boiskach IKS ATAK Elbląg w Piastowie odbył się I Turniej o Puchar Komendata Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu w siatkówce plażowej. W zmaganiach wzięło udział 19 par strażaków z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem organizacyjnym jak i siatkarskim. KP PSP w Ełku do zawodów wystawiła 2 pary w składzie Piotr Zawistowski/Mariusz Mroczek oraz Kacper Dobrowolski/Szymon Nawrocki. Obie ekipy znalazły się w finałowej czwórce zawodów. Piotr i Mariusz po pięknym pojedynku - rozpoczynając od przegranego 1 seta finałowego podnieśli się i zwyciężyli z parą reprezentującą KM PSP Elbląg 2:1.

W meczu o 3. miejsce od zwycięskiego seta zaczęli nasi reprezentanci Kacper i Szymon, jednak dwa kolejne niestety należały do przeciwników z KP PSP Bartoszyce.

Głosami uczestników turnieju najlepszym zawodnikiem został Mateusz Norek reprezentujący KM PSP w Elblągu.