Co to będzie za weekend!

2024-07-04 14:16:33(ost. akt: 2024-07-04 14:22:32)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku

Na pierwszy weekend lipca miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował sporo atrakcji!

ElekTronic na Promenadzie

Już 6 lipca promenada ełcka przemieni się w scenę muzyki elektronicznej! ElekTronic to wydarzenie, które rozbrzmiewać będzie rytmami najlepszych DJ-ów i producentów. Przyjdź, zatańcz i poczuj puls elektronicznych brzmień w jednym z najpiękniejszych miejsc Ełku. Idealna okazja, aby bawić się pod gołym niebem i delektować się letnią atmosferą.

Eliminacje Mistrzostw Polski 3x3

Miłośnicy kosza nie mogą przegapić tego wydarzenia! W dniach 6-7 lipca przy Galerii Brama Mazur w Ełku odbędą się Eliminacje Mistrzostw Polski 3x3. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w akcji najlepsze drużyny koszykarskie, które walczyć będą o awans do finałów. Przyjdź, kibicuj i przeżyj sportowe emocje na najwyższym poziomie!

Koncert Kubańczyka na Starej Plaży

Na zakończenie pełnego wrażeń weekendu, 7 lipca, odbędzie się wyjątkowy koncert na starej plaży przy ul. Parkowej. Gwiazdą wieczoru będzie Kubańczyk, który swoim energetycznym występem zapewni doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

— Zapraszamy wszystkich do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach. Lipiec w Ełku będzie pełen muzyki, sportu i dobrej zabawy! — zachęca Paweł Żuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.Pozdrawiam

Paweł Żuk, MOSiR Ełk

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5