Podziękują rodzicom za ich wielką i bezwarunkową miłość

2024-06-10 20:09:49(ost. akt: 2024-06-10 20:34:15)

Autor zdjęcia: Freepik

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem "Impuls" serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert „Dziękuję Ci Mamo, dziękuję Ci Tato!”, który odbędzie się w ramach Ełckich Dni Rodziny pod hasłem "Dobro rodziny czy nadgodziny".
15 czerwca 2024 o godz. 15:00 Hala Bokserska im. Leszka Błażyńskiego w Ełku zamieni się w miejsce pełne wzruszeń, radości i wdzięczności.


Na scenie wystąpią artyści młodsi i starsi, w tym utalentowane dzieci z lokalnych przedszkoli i szkół, które przygotowały pełne emocji występy recytatorskie, taneczne i wokalne.

Występy rozpoczną się od prezentacji talentów najmłodszych artystów z Miejskiego Przedszkola Mali Odkrywcy, reprezentowanych przez grupę Pszczółki. Następnie na scenie pojawią się dzieci z Miejskiego Przedszkola Światełko, w tym grupy Biedronki, Świetliki i Pszczółki. Kolejnym punktem programu będą występy dzieci z grupy Gwiazdek z Miejskiego Przedszkola Perełka.

Następnie, na scenie zobaczymy Konrada Pawłowskiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi, który swoim występem na pewno wzbudzi wiele emocji. Wystąpią także Lena Chmielewska i Julia Szczerba, prezentując swoje niezwykłe umiejętności.

Wydarzenie uświetnią również podopieczne Vocaling Studio Sylwia Wasilewska: Nadia Trawczyńska, Maja Mrugalska, Eliza Petrykowska, Wiktoria Dobrzycka oraz Maja Senda. Te młode wokalistki przygotowały dla specjalne utwory, które z pewnością poruszą serca wszystkich obecnych.

Koncert „Dziękuję Ci Mamo, dziękuję Ci Tato!” to nie tylko występy artystyczne, ale także wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci, które sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W trakcie wydarzenia będzie można wesprzeć działalność Stowarzyszenia „Impuls” poprzez zakup pysznych ciast na kiermaszu, przygotowanych przez zaangażowane mamy.

- Wstęp na wydarzenie jest wolny, więc zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania i podziękowania rodzicom za ich nieocenioną rolę w wychowaniu dzieci - zaprasza stowarzyszenie Impuls.

Pamiętajmy!


Rodzice są fundamentem każdej rodziny. Ich codzienna praca, poświęcenie i miłość kształtują nasze życie od pierwszych chwil. Matki, które otaczają nas troską, i ojcowie, którzy uczą nas siły i odpowiedzialności, zasługują na szczególne uznanie. Idea dziękowania rodzicom jest niezwykle ważna. W dzisiejszym zabieganym świecie często zapominamy, jak wiele zawdzięczamy naszym rodzicom. Takie wydarzenia przypominają nam o tym, jak cenne są chwile spędzone z rodziną i jak istotne jest okazywanie wdzięczności tym, którzy dali nam wszystko, co najcenniejsze.

mac.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5