Ogniste podium Wiktora - teraz czeka go wielki finał!

2024-06-10 14:53:03(ost. akt: 2024-06-10 15:04:51)
Wiktor Tarnacki, uczeń ZSME w Ełku

Wiktor Tarnacki, uczeń ZSME w Ełku

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Ełku

Wiktor Tarnacki, uczeń Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku, zajął trzecie miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
Wiktor Tarnacki uzyskał drugie miejsce w teście pisemnym, co dało przepustkę do finału ustnego, po którym ostatecznie zajął trzecie miejsce.

Turniej "Młodzież zapobiega pożarom" ma na celu popularyzację wiedzy o pożarnictwie wśród młodzieży, zwiększenie świadomości dotyczącej bezpieczeństwa pożarowego oraz rozwijanie zainteresowań związanych z ochroną przeciwpożarową. Uczestnicy muszą wykazać się szeroką wiedzą teoretyczną oraz umiejętnościami praktycznymi, co sprawia, że zawody są wymagające, ale również niezwykle wartościowe dla młodych ludzi.

Dzięki swojej świetnej postawie na etapie wojewódzkim Wiktor Tarnacki będzie reprezentował powiat ełcki i województwo warmińsko-mazurskie w finale centralnym.

Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Wykonawczy Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie.

- Serdecznie gratulujemy - docenia sukces Wiktora ełckie starostwo.

mac.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5