A Wy dalibyście radę przetrwać policyjny tor przeszkód?

2024-06-10 14:39:41(ost. akt: 2024-06-10 14:44:13)

Autor zdjęcia: KPP Ełk

W minioną sobotę osoby zainteresowane wstąpieniem do policji miały w Ełku okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, który stanowi jeden z etapów rekrutacji.
W minioną sobotę (08.06.2024 r.) w hali sportowej MOSIR w Ełku odbył się próbny test sprawności fizycznej dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji.

Test polegał na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w czasie nie dłuższym niż 1 minuta i 41 sekund przez każdego uczestnika bez względu na płeć. Każdy z obecnych uczestników mógł sprawdzić indywidualnie stan przygotowania fizycznego. Policyjny instruktor udzielał ważnych wskazówek i radził, jak poprawnie technicznie wykonać każdą próbę. Ponadto mobilizował, jak i zapewniał, że do toru jak najbardziej można się przygotować i pokonać go w bardzo dobrym czasie, który następnie przeliczany jest na uzyskane punkty.

- Wszystkim uczestnikom dziękujemy za spotkanie. O kolejnych spotkaniach z policyjnym instruktorem będziemy informować na naszych stronach internetowych i portalach społecznościowych - podkreśla ełcka policja.

mat. KPP Ełk; opr. mac.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5