Tenisiści stołowi z LUKS ABC Żak Pisanica wciąż w natarciu!

2024-05-26 21:41:43(ost. akt: 2024-05-26 21:57:54)

Autor zdjęcia: LUKS ABC Żak Pisanica

Koniec sezonu tuż za rogiem, ale młodzi tenisiści stołowi z LUKS ABC Żak Pisanica nie zwalniają tempa. W niedzielę (26 V), podczas Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dnia Dziecka w Fastach, zdominowali rywalizację, pokazując swoje umiejętności i determinację.
Turniej odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, a frekwencja i poziom zawodów były imponujące.

W łączonej kategorii chłopców i dziewcząt z klas pierwszych i zerówki, zawodniczki z Pisanicy zdobyły wszystkie czołowe miejsca. Na najwyższym stopniu podium stanęła Kamila Kalicka, drugie miejsce zajęła Laura Borkowska, trzecie Nina Szpaczko, a czwarte Nikola Kwiatkowska. W kategorii klas 2-3 triumfowali Alan Danowski i Dominika Borkowska, którzy ex aequo zajęli pierwsze miejsce, a Iga Ruszczyk uplasowała się na drugiej pozycji.

Rywalizacja chłopców z klas 4-8 przyniosła kolejne sukcesy. Dominik Dzikoński okazał się najlepszy, zdobywając pierwsze miejsce, podczas gdy Fabian Sokołowski zakończył zawody na trzynastej pozycji. Dziewczęta w tej grupie miały trudniejsze zadanie, mierząc się z silną konkurencją. Wiktoria Borkowska zajęła czwarte miejsce, Magda Gajewczyk i Ola Przybylska uplasowały się na piątym miejscu, a Nikola Dzikońska była siódma.

Mimo że sezon powoli dobiega końca, przed zawodnikami LUKS ABC Żak Pisanica jeszcze kilka ważnych wyzwań. Planują wyjazdy na turnieje ogólnopolskie do Rzeszowa, Grodziska Mazowieckiego i Brzegu Dolnego. Ich dotychczasowe wyniki pokazują, że są w doskonałej formie i gotowi do dalszej rywalizacji.

Trener Bobryk i kibice z pewnością mogą być dumni z osiągnięć swoich podopiecznych, którzy nie tylko odnoszą sukcesy stricte sportowe, ale także wnoszą pozytywną energię do każdego turnieju, w którym biorą udział bawiąc się za każdym razem doskonale.