KALINOWO || Czytelniczki Roku nagrodzone na uroczystej gali

2024-04-02 11:36:11(ost. akt: 2024-04-02 11:55:39)

Autor zdjęcia: Gmina Kalinowo

W gminie Kalinowo wybrano "Czytelnika Roku", a dokładnie dwie "Czytelniczki Roku" - odpowiednio z Gminnej Biblioteki Publicznej w Kalinowie i filii w Pisanicy. Panie zostały nagrodzone na kameralnej gali.
Gminna Biblioteka Publiczna w Kalinowie ponownie uhonorowała tych, dla których książka jest towarzyszką codzienności, a czytanie głęboką potrzebą i sposobem na wypełnienie czasu wolnego. Na uroczystość zorganizowaną w GOK-u w Kalinowie zostali zaproszeni czytelnicy bibliotek, pracownicy instytucji kultury oraz Gospodarze Gminy.

- Miło nam zakomunikować, że Czytelnikiem Roku 2023 GBP w Kalinowie została Pani Teresa Wysocka, natomiast Czytelnikiem Roku 2023 Filii w Pisanicy Pani Irena Grochowska. Wyróżniliśmy też innych, bardzo aktywnych czytelników, którzy odebrali gratulacje i słowa uznania od Gospodarzy Gminy, czyli Wójta Andrzeja Bezdzieckiego oraz Sekretarza Mariusza Klepackiego. Impreza przebiegała w ciepłej, niemal rodzinnej atmosferze, a uświetnił ją występ zespołu Pisanica. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i miłe słowa o naszych bibliotekach - podziękowały panie Agnieszka Mankiewicz z GBP w Kalinowie i Monika Wysocka z pisanickiej filii.

mat. Gmina Kalinowo; opr. mac.
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5