Podium ełckiej szkoły na podlaskim konkursie budowlanym

2024-03-21 09:06:34(ost. akt: 2024-03-22 12:20:53)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół nr 1 w Ełku / FB

19 marca 2024 r. uczniowie klasy czwartej technikum budownictwa w ZS nr 1: Jakub Bagiński, Jakub Szrage i Kryspin Zakrzewski wzięli udział w konkursie wiedzy zorganizowanym przez Międzynarodową Akademię Nauk Stosowanych w Łomży.
Patronat nad wydarzeniem objęła Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz liczni sponsorzy. Oprócz uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Ełku w konkursie uczestniczyli przedstawiciele szkół o profilu budowlanym z regionu: z Ostrołęki, z Ostrowi Mazowieckiej, z Różana, z Giżycka i z Łomży - w sumie 30 osób. Uczeń ZS nr 1, Jakub Szrage, zajął w konkursie znakomite III miejsce.

W ramach wydarzenia uczniowie wraz z opiekunami wysłuchali wykładu dr hab. inż. Jerzego Obolewicza "Koniec szkoły i co dalej...?" oraz wykładu dr inż. Dariusza Tomaszewicza - Budownictwo energooszczędne.

- Organizatorom dziękujemy za ciekawe prezentacje, serdeczne przyjęcie i przede wszystkim możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o budownictwie oraz za cenne nagrody. Gratulujemy naszym uczniom, mega wielkie gratulacje składamy Jakubowi - podkreśla kadra ełckiej szkoły.

mat. Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego / FB; opr. mac.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5