Polonez, za nim Tęcza i Dynamo - podsumowanie gminnej ligi

2024-03-18 17:14:53(ost. akt: 2024-03-18 17:53:14)

Autor zdjęcia: Gmina Ełk

W Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach odbyło się oficjalne podsumowanie Gminnej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do najlepszych drużyn trafiły medale i puchary, nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych.
Nagrody za dokonania w Gminnej Ligi Piłki Nożnej Halowej wręczali Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, Bogdan Jurczyk – Przewodniczący Rady Gminy Ełk oraz Andrzej Świderski – pomysłodawca i organizator rozgrywek. Co ciekawe, także każda drużyna spoza podium otrzymała trofeum - mały puchar, jako podziękowanie za udział w lidze.

Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Polonez Nowa Wieś Ełcka, pokazując, że siła współpracy i determinacja prowadzą do zwycięstwa. Tęcza Straduny zyskała uznanie zajmując drugą pozycję, a na trzecim stopniu podium znalazło się Dynamo Straduny. Najlepsi wyróżnieni zostali uhonorowani indywidualnymi trofeami, które stanowiły nie tylko dowód na ich talent, ale również na trud i poświęcenie, jakie wkładają w rozwój swoich umiejętności. Krystian Szymkiewicz (Dynamo Straduny) został uznany za najlepszego bramkarza, podczas gdy Michał Zyskowski (Polonez Nowa Wieś Ełcka) otrzymał zaszczytne wyróżnienie najlepszego strzelca. Na szczycie tej piramidy sportowej zawisło imię Jakuba Dobrzyńskiego, który został wybrany najbardziej wartościowym graczem całej ligi.

Jednak to, co czyniło to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, to gest hojności i uznania wobec każdego uczestnika. Każda drużyna, nawet ta, która nie stanęła na podium, otrzymała symboliczną nagrodę – mały puchar, który był wyrazem wdzięczności za ich zaangażowanie i ducha sportowej rywalizacji.

Dodatkowy upominek w postaci dwóch profesjonalnych piłek piłkarskich trafił do Tęczy Oracze.

- To za wytrwałość i ambicję - powiedział Bogdan Jurczyk, który ufundował prezent.

- Gratulujemy wszystkim drużynom za udział w lidze oraz gratulujemy zdobytych trofeów i wyróżnień – podsumował Wójt Tomasz Osewski, wyrażając wdzięczność za niesamowitą energię i pozytywne emocje, które Gminna Liga Piłki Nożnej Halowej przyniosła lokalnej społeczności. - To więcej niż tylko sport - to wyraz jedności, pasji i wspólnych marzeń, które można osiągnąć poprzez współpracę i zaangażowanie.

mat. Gmina Ełk; opr. mac.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5