Zapraszamy na debatę kandydatów na urząd Wójta Gminy Ełk!

2024-03-04 21:57:24(ost. akt: 2024-03-04 22:04:24)
I tura wyborów samorządowych już 7 kwietnia. Wówczas mieszkańcy gminy Ełk będą wybierali swojego włodarza. Na kogo oddać głos?
Zbliżające się wybory na wójta gminy Ełk budzą ogromne zainteresowanie społeczności lokalnej. Dlatego też mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić mieszkańców gminy Ełk i wszystkich zainteresowanych na Debatę Kandydatów na Urząd Wójta Gminy Ełk. Wydarzenie to organizowane jest przez Wschodnioeuropejską Akademię Nauk Stosowanych w Białymstoku, Filia w Ełku oraz Rozmaitości Ełckie. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości posłuchać kandydatów osobiście, będzie mógł obejrzeć ich w internecie! Debata będzie transmitowana na żywo, a następnie dostępna w serwisie YouTube!


Tym razem aż pięcioro kandydatów ubiega się o stanowisko Wójta Gminy Ełk. Każdy z kandydatów przedstawia swoje propozycje rozwoju gminy, a debata wyborcza stanowią platformę do konfrontacji tych wizji. Kandydaci będą musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące kluczowych kwestii dla mieszkańców gminy Ełk.

Wierzymy, że dzięki debacie mieszkańcy gminy Ełk będą mieli nieco łatwiejszą decyzję, na kogo oddać swój głos.

Do zobaczenia już w poniedziałek, 25 marca!

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5