Od konsultacji do igrzysk olimpijskich - Mazur w formie!

2024-02-11 15:12:09(ost. akt: 2024-02-11 15:27:38)

Autor zdjęcia: Tadeusz Biryło / FB

Sprawdzamy co słychać u bokserów ełckiego Mazura. Jak się okazuje, młodzi podopieczni trenera Biryło mają za sobą świeżo zakończone konsultacje, na których zdobywali cenną wiedzę. Z kolei Natalia Kuczewska wybiera się do Włoch. Po co?
W miniony weekend w Kętrzynie odbyły się konsultacje szkoleniowe, w których brali udział zwodnicy z Litwy i okręgu Warmińsko-Mazurskiego w tym perspektywiczni zawodnicy Miejskiego Klubu Bokserskiego Mazur Ełk: Piotr Kulenko, Miłosz Waszkiewicz, Adam Lisiewicz.

- Stoczyli oni bardzo dobre walki szkoleniowe z zawodnikami z Litwy i okręgu W-M. Wyżej wymienieni zawodnicy z Ełku podążają śladami swojej koleżanki klubowej Kuczewskiej Natalii, która również bardzo często brała udział w podobnych akcjach zdobywając doświadczenie i korzystając z uwag szkoleniowców Emina Huseynova i Kamila Kondeja podnosiła swoje umiejętności zawodnicze - tłumaczy długoletni szkoleniowiec ełckich pięściarzy Tadeusz Biryło.

- Należy zaznaczyć, że KS "Niedźwiedź" Kętrzyn jest najbardziej aktywnym klubem w okręgu pod względem organizacji imprez sportowych z których bardzo często korzysta nasz Klub. To między innymi zasługą tych trenerów są wyniki uzyskiwane przez naszą zawodniczkę Natalię Kuczewską - podkreśla klubowy trener Ełckiej Wichury, kandydatki do reprezentowania Polski na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024.

Już niebawem Natalia będzie reprezentowała barwy naszego kraju w turnieju eliminacyjnym do IO, a ten rozpoczyna się we włoskim Asyżu we wtorek 20 II.

mac.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5