Nie zważając na późne godziny nocne, postanowił poimprezować...

2018-05-08 09:08:19 (ost. akt: 2018-05-08 07:18:17)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Dwukrotnie szczycieńscy policjanci interweniowali wobec 39-latka z gminy Dźwierzuty. W nocy z piątku na sobotę, mężczyzna słuchał muzyki tak głośno, że inni nie mogli spać. Podczas pierwszej interwencji przyjął mandat karny. Gdy tylko policjanci odjechali ponownie "zaczął słuchać" muzyki. Dopiero druga interwencja policji "uciszyła" mężczyznę, który został poinformowany, że odpowie przed sądem.
W nocy z piątku na sobotę szczycieńscy policjanci byli dwukrotnie wzywani na interwencję pod ten sam adres. 39-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty mimo późnych godzin nocnych słuchał muzyki tak głośno, że utrudniało to innym sen.
Okazało się, że po tym jak odjechali funkcjonariusze, którzy nałożyli na imprezowicza mandat karny, ten uznał, że zwalnia go to z dalszego przestrzegania prawa i ponownie "rozkręcił" imprezę.
Drugi przyjazd szczycieńskich policjantów przypomniał 39-latkowi, że obowiązkiem każdego obywatela jest stosownie się do przepisów i poszanowania innych osób.
Wobec krnąbrnego 39-latka policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu w Szczytnie.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5