Podpłomyk zagości w Dźwierzutach

2017-06-08 21:39:15 (ost. akt: 2017-06-08 21:41:51)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Dźwierzutach

W ramach drugiej edycji Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Pruskiej, który odbędzie się w Dźwierzutach 8 lipca, organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu szczycieńskiego do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym "Podpłomykowe wariacje".
- Wszystkim miłośnikom dobrej kuchni, którzy chcieliby wystartować w naszym konkursie dajemy pełną wolność twórczą - mówi Ewa Dolińska-Baczewska. - Ważne jest jedno. Tradycyjny podpłomyk ma być jednym z elementów potrawy.
Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się mailowo, bądź listownie do 26 czerwca na adres naszagmina@op.pl, lub GOK w Dźwierzutach, ul. Pasymska 2, 12-120 Dźwierzuty za pomocą dostępnego na FB Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach formularza. - Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Mogą to być koła gospodyń, sołectwa, osoby prywatne i restauratorzy - wyjaśnia dyrektor GOK. Jak zaznacza, udział w konkursie jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają zaś atrakcyjne nagrody.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij

Podziel się informacją:

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5