MOTORstart - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

2017-03-22 20:08:43(ost. akt: 2017-03-22 20:09:18)

Autor zdjęcia: Ewa Dolińska-Baczewska

W kwietniowym kalendarzu imprez dźwierzuckiego GOK pojawiła się zupełnie nowa propozycja. Już 23 kwietnia od godziny 11 zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych na MOTORstart Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego do Dźwierzut. Tego dnia rozpoczniemy sezon motocyklowy od uroczystej Mszy świętej w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Dźwierzutach. Zapraszamy
MOTORstart, to impreza nie tylko dla motocyklistów. - Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich, którzy chcą spędzić czas w towarzystwie pięknych i głośnych maszyn oraz dobrego rockowego brzmienia - mówi Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor GOK. - Mamy nadzieję, że zaplanowana na ten dzień parada motocyklowa, która przejedzie drogami gminnymi, będzie ogromną atrakcją szczególnie dla mieszkańców Dźwierzut, Targowa, Orzyn, Rańska, Kałęczyna i Targowskiej Wólki.

MOTORstart będzie także okazją do zbiórki pieniędzy w ramach akcji Ratujmy DAWIDA, z której dochód przekazany będzie na leczenie mieszkańca naszej gminy. Od godziny 11.30 na parkingu przy Placu Centralnym w Dźwierzutach ruszy akcja poboru krwi w którą włączyło się Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Olsztyna. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się cząstką siebie z innymi.

Organizatorem MOTORstart są: Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej w Dźwierzutach, Gmina Dźwierzuty, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy.

PROGRAM:
11.00- zapisy i sprzedaż biletów (wpisowe 20zł od osoby) ul. Kościelna 1, parking przy kościele pw. Trójcy Świętej w Dźwierzutach
11.30 - 14.30 - pobór krwi
12.00 - Msza Święta w intencji bezpiecznego sezonu motocyklowego (kościół p.w. Trójcy Świętej) oraz poświęcenie motocykli
13.00 - Start parady motocyklowej trasą: Dźwierzuty - Targowo - Orzyny - Rańsk - Kałęczyn - Targowska Wólka - Targowo - Dźwierzuty.
13.45 - Oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego w amfiteatrze na Placu Centralnym w Dźwierzutach
14.00 - Koncert rockowy; konkursy m. in. najgłośniejszy i najstarszy motocykl, najstarsza motocyklistka i motocyklista; pokaz ratownictwa medycznego przygotowany przez OSP Dźwierzuty.
16.00 - Zakończenie

Na wszystkich zapisanych uczestników imprezy czeka słodki poczęstunek, kawa, herbata, kiełbaski i kaszanka z grilla oraz pożywna strażacka grochówka. Dla mieszkańców grochówka za symboliczne 5zł.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GOKwDzwierzutach

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 999 #2218372 | 37.47.*.* 6 kwi 2017 19:58

    "Pokazy ratownictwa medycznego wykonane przez OSP" chyba trochę z daleko zabrneliście? Musicie troszkę wytyczne KSRG poczytać. A jeśli już wchodzicie w medycynę to nie macie podstaw prawnych do medycznych czynności ratunkowych....ale przyjadę do was specjalnie na te ratownictwo medyczne.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Ona #2207131 | 78.131.*.* 22 mar 2017 22:02

    Symboliczna to jest 1 zł a nie 5 zł.Pismaki.........

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5