Podsumowali 5-lecie istnienia Stowarzyszenia „Kobiety Kucborka”

2015-09-30 09:09:50 (ost. akt: 2015-09-30 09:32:00)
Wiele ciepłych słów, życzeń oraz gratulacji padło pod adresem Członkiń Stowarzyszenia „Kobiety Kucborka” od zaproszonych gości z okazji ich jubileuszu.
W sobotę, 26 września w „Domu Hodowcy Gołębi Pocztowych” w Kucborku odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia „Stowarzyszenia Kobiety Kucborka”. Zaproszeni na uroczystość goście podziękowali Członkiniom Stowarzyszenia za zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności oraz życzyli kolejnych jubileuszów i wytrwałości w realizacji wymierzonych celów.
Podczas sobotniego spotkania Prezes Stowarzyszenia „Kobiety Kucborka” – Pani Jadwiga Matłoch złożyła podziękowania instytucjom, firmom oraz osobom wspierających ich działalność .
Choć Stowarzyszenie działa „dopiero” pięć lat, na swoim koncie ma już wiele osiągnięć na rzecz lokalnej społeczności. Dzięki ich zaangażowaniu pozyskano sprzęt do fitness, huśtawkę, odnowiono plac zabaw, ogrodzono plac zabaw przy świetlicy, a w najbliższym czasie powstaną tablice historyczne związane z miejscowością Kucbork. Oprócz pracy na rzecz lokalnej społeczności Członkinie Stowarzyszenia wyjeżdżają do teatru, kina, uczestniczą
w szkoleniach, prezentują swoje prace na wystawach.
Podczas spotkania można było obejrzeć prace „Kobiet Kucborka” powstałe podczas ich spotkań.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5