MIĘTKIE wygrało Dźwierzucka Ligę Halową

2015-02-23 12:15:40 (ost. akt: 2015-02-23 12:18:53)

Autor zdjęcia: GOK

Po 7 kolejkach rozgrywek ligowych w niedzielne popołudnie (22.02.2015) drużyny grające w Dźwierzuckiej Lidze Halowej rozegrały ostatnie mecze, podczas których wyłoniono zwycięzców Ligi.
Klasyfikacja końcowa: kategoria open
I miejsce - MIĘTKIE
II miejsce - ORZYNY
III miejsce - OSTRA EKIPA
IV miejsce - ADRENALINA
V miejsce - RUMY
VI miejsce - RAŃSK
VII miejsce - REAL MADRYT
VIII miejsce - TURASY
Kategoria młodziki:
I miejsce - GKS DŹWIERZUTY
II miejsce - FC BROTHERS
Najlepszy Zawodnik - TOMASZ MARSZAŁEK
Najlepszy Strzelec - DAMIAN DĄBROWSKI
Najlepszy Bramkarz - PATRYK LENKIEWICZ
Fair Play - FC BROTHERS

Wręczenia pucharów, statuetek oraz dyplomów dokonała Wójt Gminy Dźwierzuty Marianna Szydlik oraz prowadzący Ligę Jarosław Szpyrka. Pani Wójt podziękowała zawodnikom i organizatorom za udział i zaangażowanie w sportowej rywalizacji. Również instruktor podziękował swoim podopiecznym tym starszym a szczególnie tym młodszym za energię, którą wkładają w grę i że wszyscy powinni być dumni ze swoich osiągnięć. Dźwierzucka Liga Halowa trwała od 11 stycznia i była to już jej III edycja.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GOKSiR

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5