Święto wszystkich pań w Lidzbarku

2022-03-09 10:30:13(ost. akt: 2022-03-09 10:37:12)

Autor zdjęcia: UMiG Lidzbark

8 marca to wyjątkowe święto wszystkich Pań. Jest okazją do złożenia kobietom życzeń, powiedzenia kilku ciepłych słów i obdarowania prezentami w dowód uznania za trud włożony w ich codzienną, często niezauważalną pracę.
Tegoroczne obchody Dnia Kobiet rozpoczęliśmy już w piątek. W miniony weekend swój dzień świętowały Panie z Miłostajek, Bryńska, Bełku, Nowego Dłutowa, Tarczyn, Chełst oraz Słupa. Miejscowości te odwiedził Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek. Panie zostały obdarowane pięknymi kwiatami.

Dzień Kobiet nie obyłby się bez występów artystycznych zarówno dzieci, jak i dorosłych. Swoją święto obchodziły dzisiaj także Panie ze stowarzyszenia Pogodna Jesień. Muzyczną niespodzianką przygotowaną przez Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku Mariusza Gołebiowskiego, który specjalnie z okazji 8 marca wystąpił przed Paniami ze specjalnym koncertem.

Krótkie podsumowanie sołeckich obchodów Dnia Kobiet to pełna sala, uśmiechnięte, piękne Panie i wspomnienia, które pozostaną na długo.

UMiG Lidzbark

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5