Rybno: Wojewódzki Turniej Juniorów, Kadetów i mini zapasów w zapasach w stylu klasycznym [ZDJĘCIA]

2021-11-21 09:51:17 (ost. akt: 2021-11-21 09:53:55)

Autor zdjęcia: nadesłane

W sobotę, 20 listopada 2021r. o godz. 11:30 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się wojewódzki turniej juniorów, kadetów i mini zapasów w zapasach w stylu klasycznym zorganizowany przez OSiR Rybno we współpracy z Starostwem Powiatowym w Działdowie, Gminą Rybno, Warmińsko-Mazurskim Związkiem Zapaśniczym, LZS w Olsztynie oraz klubem GSZS Delfin Rybno.
Otwarcia zawodów dokonali: Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem oraz Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski.

Następnie głos zabrał trener sekcji zapaśniczej GSZS Delfin Rybno – Mirosław Gajewski, który powitał zawodników, rodziców i kibiców.

Trener wręczył także podziękowania za wieloletnią współpracę na rzecz rozwoju zapasów na terenie gminy Rybno – Wójtowi Gminy Rybno – Tomaszowi Węgrzynowskiemu, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rumianie – Hannie Kirchhof, Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hannie Bem, Prezesowi Klubu GSZS Delfin Rybno – Janowi Rozentalskiemu oraz przedstawicielowi W-M Związku Zapaśniczego.

Następnie odbył się turniej i pojedynki w odpowiednich dla zawodników kategoriach wiekowych. Po walkach organizatorzy wręczyli zawodnikom medale oraz upominki. Dla wszystkich został przygotowany także ciepły posiłek.
Wyniki i przebieg zawodów na stronie: www.sportzona.pl


źródło: GSZS Delfin Rybno
red.
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5