Zderzenie dwóch aut, ford uderzył w drzewo, suzuki dachował. Dwie osoby w szpitalu

2021-11-19 09:36:55 (ost. akt: 2021-11-19 09:40:29)
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i z ogólnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i z ogólnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie.

Autor zdjęcia: Katarzyna Wiśniewska

Działdowska policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednej z ulic w mieście. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów dwie osoby trafiły do szpitala.
W nocy z czwartku na piątek (18/19 listopada) w Działdowie na ulicy Przemysłowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania dwóch pojazdów jadących w tym samym kierunku doszło do kontaktu pojazdu Ford Focus z pojazdem marki Suzuki Vitara. W następstwie zdarzenia, kierujący Fordem, 40-letni mieszkaniec Działdowa uderzył autem w drzewo, a kierująca Suzuki, 47-latka z gminy Płośnica, dachowała swoim pojazdem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i z ogólnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie.

Działdowska policja prowadzi czynności mające na celu ustalić i wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Również w Działdowie w czwartek (18.11 listopada) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego i ciągnika rolniczego. W tym przypadku, kierujący ciągnikiem rolniczym, 65-latek, wymusił pierwszeństwo przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi Opel Vectra, którego kierowcą był 34-latek. Obaj mężczyźni byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych obrażeń. Dla sprawcy zdarzenia interwencja policjantów zakończyła się mandatem.

(jn/kh)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5