Lidzbark. 5 lat Psiej Przystani

2021-10-29 07:00:00(ost. akt: 2021-10-28 08:59:10)

Autor zdjęcia: UMiG Lidzbark

Niedawno minęło 5 lat odkąd swoją działalność rozpoczęło Stowarzyszenie Psia Przystań. To dzięki jego działalności dziesiątki zwierzaków znalazły swój nowy dom.
Z tej okazji odbyło się spotkanie członków stowarzyszenia, wolontariuszy i wszystkich, którzy działają na rzecz stowarzyszenia i lidzbarskiego przytuliska. Spotkanie było okazją do powspominania, ale także wręczenia podziękowań wszystkim, którzy przez ostatnie 5 lat wspomagały Psią Przystań.

— Ogromne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w działalność przytuliska. To dzięki wolontariuszom, którzy poświęcali swój wolny czas, lekarzom, darczyńcom, sponsorom, instytucjom, opiekunom, dzięki którym wiele bezpańskich zwierząt znalazło swój nowy dom. Serdecznie dziękuję całemu zarządowi Stowarzyszenia Psia Przystań: Barbarze Ojdowskiej, Iwonie Gołębiowskiej, Annie Gawińskiej, które koordynują działaniami stowarzyszenia i przytuliska. Bez Was, waszej pasji, determinacji i miłości do zwierząt by się nie udało — mówi burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.

Dzięki zaangażowaniu dziesiątek wolontariuszy, którzy przez siedem dni w tygodniu bez względu na pogodę dbali o zwierzaki, bawili się z nimi, wyprowadzali na spacer nowy dom znalazło do tej pory 371 psów i 45 kotów.

UMiG Lidzbark


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5