Dobry tydzień drużyn z powiatu działdowskiego

2021-05-10 12:45:17 (ost. akt: 2021-05-10 13:52:05)

Autor zdjęcia: pixabay.com,

PIŁKA NOŻNA || W minionej kolejce lig okręgowych swoje spotkania rozegrały drużyny powiatu działdowskiego. Mecz w IV lidze zagrał GSZS Delfin Rybno, Polonia Iłowo rozegrała spotkanie w Klasie okręgowej. W A Klasie swoje mecze rozegrali zawodnicy MKS Działdowo i Wel Lidzbark.
Zawodnicy Delfina Rybno pokonują bezpośredniego rywala Błękitnych Orneta w wyjazdowym spotkaniu wynikiem 5:2. Obie drużyny dzieli jeden punkt w tabeli, a Delfin znajduje się w strefie spadkowej z dorobkiem 26 punktów. Do końca sezonu pozostało 7 kolejek.

Utrata miejsca lidera podziałała na zawodników Polonii Iłowo i wygrali swoje domowe spotkanie z Ewingi Zalewo 4:1. Można mieć tylko nadzieje, że najgorszy okres sezonu zawodników Polonii się już zakończył, a zawodników i kibiców czeka emocjonująca walka do końca sezonu o awans z bezpośrednimi rywalami w tabeli. Polonia ma stratę 2 punktów do lidera tabeli Unii Susz, a na 3 miejscu ze stratą 3 punktów do drużyny z Iłowa jest Start Nidzica.

MKS Działdowo wygrywa swoje 3 spotkanie z rzędu tym razem z Avista Łążyn 3:0 i aktualnie znajdują się na 3 miejscu w tabeli ze stratą 7 punktów do lidera Czarnych Rudzienice. Do końca sezonu pozostaje 6 kolejek i zawodnicy na pewno bedą chcieli dać z siebie wszystko i zapewnić sobie awans.

Wel Lidzbark notuje wyjazdową porażkę 2:0 z 2 w tabeli Ossą Biskupiec Pomorski. Zawodnicy przed końcem sezonu znajdują się na bezpiecznej 5 pozycji w tabeli z dorobkiem 31 punktów w 19 spotkaniach.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5