Mroźna noc za nami, mrozy przed nami

2021-02-07 11:38:54 (ost. akt: 2021-02-07 11:39:39)

Autor zdjęcia: archiwum

W nocy temperatury w powiecie braniewskim spadły nawet do minus 20 stopni. Według IMiGW w nocy z soboty na niedzielę biegun zimna w warmińsko-mazurskim znajdował się w Świętajnie koło Olecka, gdzie zanotowano minus 24 stopnie.
Dzisiaj (7.11.2021) synoptycy przewidują warmińsko-mazurskim temperatury maksymalne w dzień od -11°C do -9°C. Jednak w wielu miejscowościach temperatura już teraz wynosi minus 15 stopni. Najbliższe dni będą także mroźne. Według synoptyków będą obfitować w pogodę bardzo dynamiczną i pełną niebezpiecznych zjawisk. Spadnie intensywny śnieg, którego opady mogą dać niemal półmetrowy przyrost pokrywy śnieżnej.

To jednak nie zatrzymuje naszej kampanii "Prenumerata za zdjęcie".

Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety Działdowskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?

Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na dzialdowo.wm.pl i w „Gazecie Działdowskiej”.

Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Gazety Działdowskiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Dziękujemy za dotychczas nadesłane zdjęcia.

red.
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5