Kierowca uderzył w drzewo. Został przetransportowany do szpitala

2020-10-27 13:23:53 (ost. akt: 2020-10-27 13:27:13)

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Mieszkaniec Lidzbarka jechał Volkswagenem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 27-latek z obrażeniami nogi trafił do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.
Wczoraj (26 października ) na trasie Lidzbark - Klonowo na drodze leśnej kierujący pojazdem marki VW Passat nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego pojazd wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. To 27-letni mieszkaniec Lidzbarka, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń nogi i karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala w Działdowie.  Na miejscu pracowały służby medyczne, straż pożarna, policjanci prewencji, ruchu drogowego i kryminalni z technikiem kryminalistyki. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. 27-latek jechał sam.

Czynności w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Lidzbarku.

Kolejny raz Policja apeluje o rozwagę i rozsądek na drodze. Podejmując decyzje za kierownicą pojazdu pamiętajmy o innych uczestnikach ruchu i ich bezpieczeństwie. Jesienna aura nie sprzyja kierowcom, dlatego zanim zdecydujemy się na jakiś manewr na drodze, warto wcześniej zastanowić się nad jego konsekwencjami.

KPP Działdowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5