Psychoterapia i ziołolecznictwo

2020-08-28 13:00:00 (ost. akt: 2020-08-28 13:00:54)
Katarzyna Kęsicka

Katarzyna Kęsicka

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Szanowni Państwo Oddajemy w Państwa ręce nowy dział poświęcony psychoterapii i ziołolecznictwu. Co tydzień będziemy publikować różne artykuły z obszarów psychoterapii i psychologii oraz wiedzę na temat właściwości ziół i roślin leczniczych.
Artykuły będą miały na celu promowanie zdrowego stylu życia, a także ukazywanie ciekawych wiadomości z różnych obszarów medycyny, zielarstwa, psychoterapii. Możecie Państwo aktywnie włączyć się w tworzenie działu Psychoterapia i Ziołolecznictwo poprzez propozycje tematów z tych dziedzin, o których chcielibyście dowiedzieć się więcej. Propozycje można zgłaszać na adres mailowy: z.leszczynska@gazetaolsztynska.pl

Kim jestem? Certyfikowana psychoterapeutka, psychosomatoterapeutka, zielarka, propagatorka zdrowego stylu życia, ekspertka w dziedzinie psychoterapii i ziołolecznictwa w programach telewizyjnych, radio i prasie. Jak podaje jedna ze stacji radiowych Radioklinika "Jedyna w Polsce psychoterapeutka, która jest jednocześnie wykwalifikowaną zielarką i z powodzeniem łączy obie specjalizacje, aby pomagać swoim pacjentom". Wykładowca psychoterapii na zagranicznych uniwersytetach w Portugalii i we Francji - Polska Akademia Nauk w Paryżu. Właścicielka Specjalistycznego Centrum Psychoterapii i Ziołolecznictwa w Działdowie, Gdańsku, Warszawie oraz online. W kolejnym numerze pierwszy artykuł. Zapraszam do czytania.

Serdeczności,
Dr Katarzyna Kęsicka
https://www.facebook.com/psychoterapia.i.ziololecznictwo8
https://www.goldenline.pl/katarzyna-kesicka3/
Specjalistyczne Centrum Psychoterapii i Ziołolecznictwa w Działdowie , ul. Katarzyny 18/2, oraz Online, tel: +48 793 055 588.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5