Nie ustąpił pierwszeństwa - zderzył się z kierowcą jednośladu

2020-01-10 10:12:28 (ost. akt: 2020-01-10 10:28:37)
Kolizja motorower

Olsztyn-motorowerzysta jadący ul. Jagiellońską zamierzał skręcać w lewo, w Chełmińską. Niestety, podczas tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie jadącej volkswagenem.
25-latek jadący motorowerem wywrócił się, ale na sz

Kolizja motorower Olsztyn-motorowerzysta jadący ul. Jagiellońską zamierzał skręcać w lewo, w Chełmińską. Niestety, podczas tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie jadącej volkswagenem. 25-latek jadący motorowerem wywrócił się, ale na sz

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażeń doznał kierujący motorowerem. Mężczyzna został uderzony przez osobowe audi, którego kierujący wyjeżdżał z terenu stacji paliw i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą kierowcy jednośladu.
Wczoraj (9 stycznia) po godzinie 22:00 przy ulicy Olsztyńskiej w Działdowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego motorowerem i kierowcy audi.

Skierowany na miejsce zdarzenia policyjny patrol ustalił, że kierujący pojazdem marki Audi A4 mieszkaniec Działdowa wyjeżdżając ze stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem marki Junak mieszkańcowi gminy Działdowo, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów.
Na skutek zdarzenia motorowerzysta doznał obrażeń i trafił szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od audi z uwagi na uszkodzenia pojazdu oraz sporządzili dokumentację do sądu.

KPP Działdowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5