Przed siatkarzami najtrudniejszy mecz sezonu!

2019-12-07 16:17:19(ost. akt: 2019-12-07 16:18:26)
Siatkarze SMS Panorama

Siatkarze SMS Panorama

Autor zdjęcia: Katarzyna Wiśniewska

Już dziś siatkarze SMS Panorama Działdowo rozegrają na własnym parkiecie ostatni tegoroczny mecz w ramach rozgrywek III ligi grupy warmińsko-mazurskiej.
Przeciwnikiem podopiecznych trenera Dariusza Grochowskiego będzie KPS Gietrzwałd. Pierwotnie mecz miał się odbyć w Gietrzwałdzie, lecz podobnie jak z Olimpijczykiem Szczytno, od KPS-u przyszła prośba o zamianę gospodarza, dzięki czemu SMS Panorama większość meczów w tej rundzie rozgrywa u siebie.

KPS Gietrzwałd od sezonu 2014/2015 występuje w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej i jak dotąd nie ma sobie równych. Mistrzem Warmii i Mazur (początkowo siatkarze KPS Gietrzwałd występowali pod nazwą Choroszcza i w międzyczasie KPS Olsztyn - większość składu drużyny to Olsztynianie) byli 5 razy, w tym 4 razy uczestniczyli w turniejach finałowych o wejście do II ligi. Najbliżej awansu KPS był w sezonie 2017/2018, ponosząc tylko 1 porażkę na 18 rozegranych meczów. W obecnym sezonie z kompletem zwycięstw, aktualnie zajmują 2 miejsce (nasz zespół jest 6), tylko mają 1 mecz zaległy z aktualnym liderem Cresovią Górowo Iławeckie.

Dla naszego zespołu będzie to na pewno jeden z trudnych, o ile nie najtrudniejszy mecz sezonu. Zawodnicy z Działdowa na pewno będą chcieli dać z siebie wszystko, by dobrze zakończyć ten rok. Aby zrealizować ten cel, warto będzie w sobotę zapełnić halę przy ul. Grunwaldzkiej 4 i głośnym dopingiem wspomóc siatkarzy SMS Panorama. Początek meczu o godzinie 17. Wstęp wolny. Zapraszamy

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5