Gala Muzyki Filmowej w ŚDS

2019-09-02 15:00:41 (ost. akt: 2019-09-02 14:50:12)

Autor zdjęcia: FB ŚDS w Iłowie

W środę, 28 czerwca uczestnicy ŚDS w Iłowie - Osadzie wzięli udział w niezwykłym spotkaniu integracyjnym, którego głównym motywem była muzyka filmowa. Tego dnia nie zabrakło wspaniałych występów, eleganckich strojów i czerwonego dywanu!
Gospodarzem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Toruńskiej w Działdowie. Ks. Daniel Adamowicz Dyrektor Caritas Diecezji Toruńskiej serdecznie przywitał przybyłych gości oraz władze miasta i gminy Działdowo. Spotkanie zamieniło się w prawdziwą galę za sprawą czerwonego dywanu oraz występu śpiewaczki z Warszawy. Artystka zaprezentowała zebranym znane i lubiane piosenki filmowe.
Uczestnicy domów nie byli jedynie biernymi obserwatorami. Później przyszedł czas także na ich wykonania, które zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami. Na koniec wykonawców uhonorowano statuetkami i dyplomami. Po części artystycznej na wszystkich czekał pyszny obiad i ciasta. Smaczny poczęstunek sprawił, że uczestnicy nabrali sił i z chęcią wzięli udział w zaplanowanej zabawie tanecznej.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5