Zderzenie dwóch ciężarówek na S7. Zginęła jedna osoba

2019-07-13 10:00:00 (ost. akt: 2019-07-12 07:15:02)
Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wyniku wypadku na S7 między Olsztynkiem a Nidzicą. Droga była zablokowana.
Do wypadku doszło w piątek, 5 lipca wieczorem w miejscowości Załuski. Jak podaje Krzysztof Sadzewicz z Punktu Informacji Drogowej w wypadku na S7 w kierunku Warszawy udział brały dwa samochody ciężarowe. Jeden najechał na stojący na poboczu drugi samochód. Szczegóły nie są na razie znane, nie wiadomo dlaczego jedna z ciężarówek zatrzymała się.

Niestety, w wypadku zginęła jedna osoba, a jedna została ranna. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że ofiara pochodziła z Iłowa-Osady. Droga S7 jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd drogą obsługującą węzeł Rączki - węzeł Nidzica Północ. Utrudnienia trwały do godz. 23.
Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego też każdego dnia, przez cały okres wakacji policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat!

Bieżąca aktualizacja, w tym zwłaszcza wizualizacja, ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii do jakich dochodzi na polskich drogach. Czy obraz mapy skłoni do refleksji użytkowników dróg…?

Obrazek w tresci


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Predkosc i odstep #2761459 | 84.62.*.* 13 lip 2019 10:38

    To, ze jedna z ciezarowek sie zatrzymala nie jest powodem aby z impetem w nia wjezdzac.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5