Byli poszukiwani do odbycia kary. Trafili w ręce policji

2019-04-08 11:02:11(ost. akt: 2019-04-08 11:04:30)
Dwóch mieszkańców Działdowa najbliższe miesiące spędzi za kratkami

Dwóch mieszkańców Działdowa najbliższe miesiące spędzi za kratkami

Autor zdjęcia: Pixabay

Dwóch mieszkańców Działdowa najbliższe miesiące spędzi za kratkami. Mężczyźni byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu.
W piątek 5 kwietnia w godzinach wieczornych w Działdowie na jednej z ulic patrol prewencji zatrzymał 44-letniego mieszkańca Działdowa poszukiwanego przez sąd rejonowy w Działdowie.
- Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za rozbój. Podejrzany z pomieszczeń komendy został odkonwojowany i osadzony w areszcie śledczym - mówi Justyna Nowicka, rzecznik prasowy KPP Działdowo

Kolejnego poszukiwanego, tym razem przez sąd z Nidzicy, policjanci zatrzymali w sobotę 6 kwietnia. Poszukiwany to 36-letni mieszkaniec Działdowa ujawniony i zatrzymany na jednej z ulic w Działdowie w miejscu zamieszkania.
- Z kolei ten mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem. 36-latek trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok - dodaje Justyna Nowicka z KPP Działdowo.


(IP, JN)

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5