II miejsce dla Białych Orłów

2018-12-19 12:00:00(ost. akt: 2018-12-19 08:20:23)
Ekipa KS „Białych Orłów” z trenerem Dariuszem Karskim

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Drużyna Białe Orły Działdowo zdobyła drugie miejsce w I Mikołajkowym Turnieju o Puchar Burmistrza Działdowa. Podopieczni Dariusza Karskiego po bardzo zaciętym finałowy meczu minimalnie przegrali z Błękitnymi Pasym 2:3.
W I Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Działdowo wzięło udział 10 drużyn: Sztrom Kosakowo, LKS Błękitni Pasym, KS Białe Orły A, KS Białe Orły B, UKS Frendo Dywity, Sparta Brodnica, GKS Wikielec I, Wkra Żuromin, MKS Przasnysz, GKS Wikielec II.
Zwycięzca turnieju została drużyna LKS Błękitni Pasym, drugie miejsce zajęła ekipa gospodarzy - KS „Białe Orły”. Trzecie miejsce przypadało dla Wkry Żuromin.

- Turniej pod względem sportowym uważam za bardzo udany. Przy odrobinie szczęścia w meczu finałowym to my mogliśmy zostać zwycięzcami całego turnieju Nie chciałbym wyróżniać pojedynczych zawodników. Obie drużyny zarówno Drużynę Białych Orłów A jak i B. Jestem z tymi chłopcami od niespełna 4 tygodnie. To, co szczególnie mi zaimponowało podczas tego turnieju to taka sportowa złość po porażkach, że zawsze może być lepiej - powiedział Dariusz Karski, trener i opiekun obu ekip KS „Białych Orłów”.
Serdeczne podziękowania dla sponsora turnieju firmy Almar-Sport Tomasz Wychowaniec za ufundowanie nagród dla uczestników turnieju.
Podziękowania należą się również rodzicom naszych zawodników, którzy przygotowali fantastyczny poczęstunek dla wszystkich zawodników oraz rodziców przebywających na hali.