Zwycięski Karol Jarzynka

2018-10-03 13:53:00(ost. akt: 2018-10-03 13:50:31)
Zdecydowanie zwycięstwo Karola Jarzynki

Zdecydowanie zwycięstwo Karola Jarzynki

W sobotę 29 września w Gołdapi odbyła się gala zawodowa kickboxingu i boksu. W formule low kick -69 kg walczył Karol Jarzynka z Kowalkowski Fight Club Działdowo.
Karol Jarzynka reprezentujący barwy Kowalkowski Fight Club Działdowo zmierzył się w formule low kick - 69 kg (walka amatorska w ochraniaczach na piszczelach i głowie) z zawodnikiem Białorusi, który reprezentował barwy Husarii Gołdap, gospodarza gali.
- Pierwsza runda była dosyć wyrównana ze wskazaniem na zawodnika z Białorusi. Wynika to z faktu, że był to bardziej doświadczony i starszy. Narzucił swój styl walki Karolowi - relacjonuje Adrian Kowalkowski, trener naszego zawodnika.

W drugiej rundzie Karol trafił mocnym lewym sierpem po czym zaczął kontrolować i narzucać swoje tempo. Ta runda była już ewidentnie dla Karola. Ostatnie starcie było decydujące, ale je również kontrolował nasz kickboxer i to on częściej trafiał czystymi ciosami. Werdykt był jednostronny 3:0 dla zawodnika Kowalkowski Fight Club Działdowo. - Zwycięstwo mnie bardzo cieszy, bo wiadomo jak się walczy u gospodarza trzeba mocno zaznaczyć swoją przewagę lub wygrać przed czasem. Podsumowując cały wyjazd do Gołdapi jestem bardzo zadowolony z wygranej Karola jak i organizacji całej imprezy. Chciał bym podziękować sponsorom Piotr i Sylwia Rólka (Colet) Rafał Brzeziński (Rafmet) - kończy Adrian Kowalkowski.

(IP)Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nikos #2594194 | 31.0.*.* 4 paź 2018 12:03

    Gratulacje dla trenera i zawodnika

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5