Nowe twarze w klubie Dekorglass Działdowo

2018-07-04 12:45:59(ost. akt: 2018-07-04 12:58:41)
Dekorglass do nowego sezony przystąpi z nowym trenerem Jirim Vrablikiem

Dekorglass do nowego sezony przystąpi z nowym trenerem Jirim Vrablikiem

Rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu 2018/2019 w klubie tenisowym Dekorglass Działdowo. Ze składu drużyny na nowy sezon odszedł Chińczyk Zhang Chao, a dołączyli do klubu Japończyk Taku Takakiwa (poprzednio grał w klubie Palmiarnia Zielona Góra) oraz Chińczyk Shang Kun (gra w lidze chińskiej).
Ponadto zrezygnowano z trenera Piotra Kołacińskiego, a jego zastępcą został Czech Jiri Vrablik (grający zawodnik Dekorglassu). Tak jak w ubiegłym roku klub zgłosił się do rozgrywek w Lidze Mistrzów. Klub nasz w rankingu drużyn występujących w Lidze Mistrzów zajmuje ósme miejsce i będzie losowany razem z Bogorią Dartom Grodzisk Mazowiecki w drugim koszyku (obydwie polskie drużyny nie mogą grać w jednej grupie).
Losowanie odbędzie się 6 lipca. Do rozgrywek w Lidze Mistrzów klub zgłosił Taku Takakiwa (Japonia), Chun Ting Wong (Hongkong), Wang Yang (Słowacja), Jiri Vrablik (Czechy), Paweł Fertikowski (Polska) i Wenliang Xu (Polska). Natomiast do rozgrywek w Superlidze tenisa stołowego zgłoszono: Taku Takakiwa (Japonia), Shang Kun (Chiny), Chun Ting Wong (Hongkong), Wang Yang (Słowacja), Jiri Vrablik (Czechy), Kenta Matsudaira (Japonia), Paweł Fertikowski (Polska) i Wenliang Xu (Polska).


Jerzy Kowalski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Heh #2530528 | 37.248.*.* 4 lip 2018 15:17

    Takakiwa i Kun Buha Rdzenni Polacy. Polacy to na nich ciężko pracują w Działdowie,żeby żółte mogli się bawić za grubą kasę.

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5