Uderzył pięścią w twarz. Poszkodowany stracił przytomność

2018-06-06 20:01:59 (ost. akt: 2018-06-11 09:44:48)
Mieszkaniec gminy Rybno decyzją działdowskiego sądu został tymczasowo aresztowany

Mieszkaniec gminy Rybno decyzją działdowskiego sądu został tymczasowo aresztowany

25-latek z gminy Rybno uderzył 36-letniego mieszkańca gminy Działdowo. Zaatakowany mężczyzna po ciosie upadł, uderzył głową o betonową płytę i stracił przytomność.
Sąd Rejonowy w Działdowie nakazał tymczasowe aresztowanie mieszkańca gminy Rybno. Dwa dni wcześniej mężczyzna uderzył mieszkańca gminy Działdowo, który upadł, po czym stracił przytomność.
- W nocy z soboty na niedzielę [2/3 czerwca - przyp.red.] w jednej z miejscowości w gminie Działdowo na terenie stacji paliw doszło do nieporozumienia między dwoma mężczyznami - mówi Justyna Nowicka z KPP w Działdowie.

Jednym z nich był 25-letni mieszkaniec gminy Rybno. Mężczyzna po słownej utarczce uderzył pięścią w twarz 35-letniego mieszkańca gminy Działdowo, w wyniku czego ten upadł na ziemię i uderzył głową w betonową kostkę, a następnie stracił przytomność.

Mężczyzna z poważnym urazem głowy trafił do szpitala w Działdowie. Następnego dnia po zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzanego i osadzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Wczoraj tj. wtorek 5 czerwca decyzją sądu 25-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(IP)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5