Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 3 w Działdowie [zdjęcia]

2018-02-01 11:09:39 (ost. akt: 2018-02-01 10:18:55)

Autor zdjęcia: archiuwm przedszkola

Z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Babci i Dziadka we wszystkich grupach Przedszkola nr 3 w Działdowie odbyły się z tej okazji uroczystości dla zaproszonych gości: Babć i Dziadków wychowanków przedszkola.
We wszystkich grupach goście bardzo licznie dopisali, aby podziwiać swoje wnuczęta, które z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły przygotowane występy: piosenki, wierszyki okolicznościowe oraz tańce za które Babcie i Dziadkowie nagradzali gromkimi brawami; nie obyło się też bez łez wzruszenia. Dzieci samodzielnie przygotowały drobne upominki dla swojej Babci i Dziadka, które wręczyły po występach a na zakończenie uroczystości w każdej grupie goście razem z dziećmi zasiedli do wspólnego, słodkiego poczęstunku.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5