Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie [zdjęcia]

2017-10-30 17:40:32(ost. akt: 2017-10-30 17:45:39)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

W gr. VI Przedszkola Miejskiego nr 3 w Działdowie odbyła się uroczystość z okazji Pasowania na Przedszkolaka.
Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycił nas burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński, obecne były także dyrektor przedszkola nr 3 Grażyna Ibusz oraz wicedyrektor Przedszkola nr 3 Barbara Damięcka, a także rodzice.

Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańca. Następnie dyrektor Grażyna Ibusz za pomocą "czarodziejskiego ołówka" pasowała kolejno każde dziecko na przedszkolaka, burmistrz Grzegorz Mrowiński podarował dzieciom książki „Baśnie, opowiadania, bajeczki i wiersze” Działdowskiej Kuźni Słowa ilustrowane rysunkami dzieci z przedszkoli miejskich, a panie wychowawczynie Karina Ozga oraz Katarzyna Duńska wręczały dyplomy Pasowana na Przedszkolaka.

Na zakończenie tej pięknej uroczystości burmistrz Grzegorz Mrowiński wypowiedział wiele serdecznych słów do dzieci, rodziców, pracowników Przedszkola nr 3, do których dołączyła się również dyrektor Grażyna Ibusz. Następnie wszyscy uczestnicy imprezy przedszkolnej przystąpili do poczęstunku oraz wspólnej zabawy.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5