II Jesienny Rajd Rowerowy [zdjęcia, filmy]

2017-09-25 16:03:04 (ost. akt: 2017-09-25 14:15:07)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

— Dopisało nam wszystko, była przepiękna pogoda. Wszyscy szczęśliwie dojechaliśmy do mety — podsumował rajd dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Grzegorz Kaszubski.
W minioną niedzielę (24 września) odbył się II Jesienny Rajd Rowerowy. Rajd odbył się na trasie Działdowo (Pl. Mickiewicza) - Księży Dwór - Wysoka - Prioma - Płośnica - Prioma - Wysoka - Księży Dwór - Działdowo (park HDK). Trasa liczyła 34 km.


Na mecie czekała jak zawsze kiełbaska z grilla, napoje i herbata.
— W rajdzie udział wzięło 92 cyklistów. Tradycyjnie po rajdzie odbył się piknik oraz losowanie nagród wśród uczestników. Do rozlosowania były dwa rowery, trzy kosze oraz trzy liczniki rowerowe — dodaje dyrektor MOSiR.


Tym razem podczas losowania rowerów szczęście uśmiechnęło się do pań, bowiem rowery trafiły do Sylwii Nadarzyńskiej oraz Anny Janiszewskiej. Pozostałe nagrody czyli kosze i liczniki rowerowe wylosowali Ewa Spryszyńska, Ryszard Menczyński, Hanna Nadarzyńska, Jan Nadarzyński, Tadeusz Chełstowski i Beata Sienkiewicz.

— Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na kolejne nasze rajdy już w przyszłym roku. Za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie imprezy należą się podziękowania dla działdowskiej policji, straży miejskiej i opiece medycznej — podsumował Grzegorz Kaszubski.


Karol Wrombel
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5