Zapraszamy do udziału w II Jesiennym rajdzie rowerowym

2017-09-21 11:56:01 (ost. akt: 2017-09-21 11:07:57)
Kard z I Jesiennego rajdu rowerowego

Kard z I Jesiennego rajdu rowerowego

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Rajdy rowerowe w Działdowie cieszą się dużą popularnością. Organizuje je Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie.

MOSiR organizuje dwa rajdy. W czerwcu Rodzinny Rajd Rowerowy (w tym roku odbył się już szesnasty rajd) oraz Jesienny Rajd Rowerowy, który odbędzie się po raz drugi we wrześniu.
Rajdy rowerowe również organizuje Miejska Biblioteka Publiczna - Odjazdowy Bibliotekarz i Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej z okazji nadania praw miejskich Działdowu.

W tym roku II Jesienny Rajd Rowerowy odbędzie się w niedzielę (24 września). Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę około 34 km. Start jak zawsze z Pl. Miskiewicz o godz. 11.00.
Rajd odbędzie się na trasie: Działdowo, Księży Dwór, Wysoka, Prioma, Płośnica, Prioma, Wysoka, Księży Dwór, Działdowo (meta Park HDK, ul. Wolności).
— Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do udziału w rajdzie — mówi dyrektor MOSiR w Działdowie Grzegorz Kaszubski. — Na mecie będzie czekała kiełbaska z grilla oraz napoje. Rozlosujemy także dwa rowery oraz inne nagrody rzeczowe.

Dzieci do lat 10 mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką rodzica. Młodzież w wieku 11-17 lat z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.
Wszystkich obowiązuje pisemne zgłoszenie w biurze MOSiR z podpisanym oświadczeniem.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 września do godz. 13.00. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać kaski.

— Uwaga! W czasie trwania rajdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie przejazdu peletonu rajdowego, za co przepraszamy— kończy dyrektor Kaszubski.


Karol Wrombel

dzaldowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5