„Zlot pojazdów zabytkowych”

2017-08-04 18:00:00(ost. akt: 2017-08-03 13:59:22)
Kadr z ubiegłorocznej imprezy

Kadr z ubiegłorocznej imprezy

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza miłośników motoryzacji, posiadających zabytkowe samochody i motocykle na „Zlot pojazdów zabytkowych”.

Wystawa pojazdów odbędzie się w dniu 27 sierpnia podczas „Działdowskiego Jarmarku Antyków, Rękodzieła i Zdrowej Żywności”.

W ramach zlotu planowana jest m.in. parada pojazdów ulicami Działdowa oraz przyznanie ich właścicielom, okolicznościowych statuetek w określonych kategoriach, w szczególności dla najstarszego auta oraz najstarszego motocyklu.

Organizatorom zależy, aby na wystawie pojawiły zarówno pojazdy znane z czasów PRL, jak
i starsze. Poszukują posiadaczy samochodów Warszawa, Syrena, Wołga, Moskwicz, Zaporożec, posiadaczy starych modeli Skody, Wartburga, Trabanta, Zastavy, czy motocykli Junak, Sokół itp., a także zabytkowych pojazdów produkcji zachodniej. Dla wszystkich wystawców jest przewidziany poczęstunek.

Posiadaczy lub osoby mogące ułatwić kontakt z posiadaczami takich aut i motocykli prosimy o kontakt z biurem MDK w Działdowie, przy ul. Wolności 64, tel. 23 697 2192,
e-mail: mdkdzialdowo@wp.pl

Miejski Dom Kultury

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5