Piątka wygrał turniej przedszkolaków [zdjęcia, film]

2017-06-12 18:07:04 (ost. akt: 2017-06-12 13:11:46)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Na działdowskim stadionie odbył się Turniej Przedszkolaków. Tytuł mistrzowski z ubiegłego roku obroniło Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie. Gratulujemy.
W piątek (9 czerwca) na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie odbył się Turniej przedszkolaków. W tym roku wystartowały cztery przedszkola.


Przedszkolaki rywalizowały w dziewięciu konkurencjach biegowo-zręcznościowych (m.in. biegi z taczką, wyścigi kelnerów, przejście przez 12 metrowy tunel czy rzuty woreczkiem).
Po raz drugi z rzędu zwyciężyło Przedszkole Miejskie nr 5, które otrzymało puchar. Wszystkie startujące przedszkola dostały pamiątkowe dyplomy i nagrody - zestawy zabawek. A wszystkie dzieci, te startujące i te kibicujące otrzymały batoniki.

Przedszkole Miejskie nr 5:
Lena Brzozowska, Oliwia Chimkowska, Lena Fałkowska, Krystyna Woźniak, Alicja Różańska, Julia Smyk, Krzysztof Jabłonowski, Marcel Utnicki, Michał Fydrych,, Dominik Peć, Franciszek Rogalski, Piotr Sobieraj
Nauczycieli: Dorota Stokłos, Bożena Waśk.

Klasyfikacja końcowa:
1. Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie 36 pkt
2. Przedszkole Miejskie nr 4 w Działdowie 30 pkt
3. Przedszkole Miejskie nr 3 w Działdowie 24 pkt
4. Przedszkole Miejskie nr 1 w Działdowie 9 pkt


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5