Weź udział w XVI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Zapraszamy

2017-06-11 18:00:00 (ost. akt: 2017-06-14 08:44:23)
Kadr z ubiegłorocznego rajdu

Kadr z ubiegłorocznego rajdu

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W tym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje XVI Rodzinny Rajd Rowerowy. Rajd odbędzie się w sobotę (24 czerwca).Tegoroczna trasa rajdu przedstawia się następująco: Działdowo (strat godz. 11.00, Pl. Miskiewicza), Poprzeczna, Pl. 1-go Maja, Kochanowskiego, Osiedleńcza, Księżodworska i dalej przez miejscowości: Księży Dwór, Prusionowo, Gnojno, Petrykozy, Rywociny, Kurki, Księży Dwór, wjazd do Działdowa ul. Księżodworską i dalej ul. Żeromskiego, Polną, Żytnią, Pszeniczną, Zbożową, Lidzbarską dalej ulicą Olsztyńską, Nidzicką, Sportową na stadion MOSiR ok. godziny 14. 00. Trasa rajdu wynosi około 29 km.

Dzieci do lat 10 mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką rodzica. Młodzież w wieku 11-17 lat z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Wszystkich obowiązuje pisemne zgłoszenie w biurze MOSiR z podpisanym oświadczeniem, które dostępne jest na stronie internetowej www.mosirdzialdowo.pl oraz w biurze MOSiR (i regulamin). Zgłoszenia są przyjmowane do 23 czerwca do godz. 13.00. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać kaski.

W połowie trasy w Petrykozach będzie 15 minutowy postój. Na mecie rajdu - na stadionie na uczestników rajdu czekać będą kiełbaski z grilla i napoje. W trakcie posiłku będą rozstrzygnięte konkursy i wręczone nagrody. Zapraszamy.
W czasie trwania rajdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie przejazdu peletonu rajdowego za co przeprasza organizator.


oprac.kw


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5