Piknik rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie [zdjęcia, film]

2017-06-08 12:56:37(ost. akt: 2017-06-08 13:03:19)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbył się Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka oraz warmińsko-mazurskimi Dniami Rodziny.


Imprezę rozpoczęła Grażyna Ibusz, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3, która serdecznie powitała przybyłych gości oraz złożyła życzenia wszystkim wychowankom przedszkola z okazji ich święta. Nauczycielka Karina Ozga zaprosiła wszystkich rodziców do wysłuchania krótkiego występu wokalnego w wykonaniu dzieci, poświęconego ich najbliższym oraz zapoznała wszystkich uczestników imprezy z atrakcjami, które znajdowały się na placu przedszkolnym, przygotowane przez nauczycielki przedszkola.

Dzieci mogły korzystać z następujących stanowisk: zabawy z chustą animacyjną, prace techniczno-plastyczne z surowców wtórnych, wplatanie kolorowych elementów we włosy, bańki mydlane, malowanie twarzy, skakanie w workach, rzucanie krążków na patyk, malowanie farbami na folii spożywczej, a także dodatkową atrakcją było rysowanie kredą na chodniku, gra w piłkę nożną, fotościanki do zdjęć. W trakcie zabaw na placu przedszkolnym rodzice ze swoimi pociechami smażyli na ogniskach kiełbaski. Dzięki uprzejmości Moniki Kuśmirczuk, właścicielki Bricomarche dzieci do woli delektowały się watą cukrową. Cała impreza upłynęła w miłej, radosnej atmosferze, a humor dopisał wszystkim uczestnikom imprezy przedszkolnej.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mama #2263884 | 83.9.*.* 11 cze 2017 13:36

    Naprawdę udana impreza, dzieciaki zachwycone, Panie z tego przedszkola są bardzo kreatywne i zawsze jest coś nowego, a my Rodzice nie musimy na siłę ćwiczyć czy biegać, jak to się robi w innych przedszkolach. Wszystko jest super zorganizowane i bardzo miło spędzilismy ten czas.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5