Festiwal Tańca Show The Flow. Zapraszamy

2017-05-11 09:24:44 (ost. akt: 2017-05-11 11:43:08)
Kadr z ubiegłorocznego festiwalu

Kadr z ubiegłorocznego festiwalu

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Festiwal Tańca Show The Flow organizowany przez Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie rusza już 13 maja

To już szósta edycja, więc bardzo staramy się utrzymać i poziom i atmosferę imprezy, a ta zapowiada się naprawdę ciekawie. W godzinach 11.00 - 14.00 odbędą się warsztaty taneczne, które poprowadzą Magdalena Zwierzyńska oraz Patryk Brdey. Obydwoje są finalistami You Can Dance, prowadzą zajęcia w Polsce i za granicą, pracują jako tancerze i choreografowie. Magda rok temu otworzyła własną szkołę tańca w Warszawie - East Side Dance Academy, której podopieczni zdobywają wysokie lokaty na mistrzostwach Polski, a także Europy. Patryk gościł już na naszym festiwalu w ubiegłym roku w roli jurora oraz dwukrotnie na warsztatach organizowanych przez Fresh Flow Dance Academy. Młodzież go uwielbia. Jest nie tylko świetnym tancerzem, ale również mentorem i dla wielu z nas autorytetem.

Co zrobić żeby uczestniczyć w warsztatach? Wystarczy zapisać się wcześniej u koordynatora imprezy (Joanna Kolk) lub poprzez profil na Facebook'u - Taniec w Gimnazjum nr 2 w Działdowie. Nie ma ograniczeń wiekowych, liczą się chęci i serce do tańca. Podobnie, jak w drugiej części festiwalu, która rozpocznie się o godzinie 17.30.

Do części pokazowej zgłosiły się zespoły z Działdowa, Lidzbarka, Nidzicy, Płośnicy i Janowca Kościelnego. Dzieci, młodzież i dorośli zaprezentują całą gamę stylów tanecznych w swoich choreografiach, a żeby jeszcze podkręcić emocje będziemy między pokazami wplatać część konkursową, w której wezmą udział najodważniejsi tancerze tańcząc solo lub w duetach. Oceniać ich będzie profesjonalne jury - Patryk Brdey oraz Magdalena Zwierzyńska. Chętnych w tym roku nie brakuje, co bardzo nas cieszy.

Jesteśmy w momencie pracy nad oprawą, w którą zaangażowali się sami tancerze i ich rodzice oraz wielu dobrych ludzi, którzy wierzą w naszą pasję i doceniają inicjatywę.

Trwa także konkurs fotograficzny "Taniec w obiektywie", do udziału w którym bardzo zachęcamy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia na Facebooku.

Show The Flow łączy pokolenia i pozostawia pozytywne emocje na długo. Liczymy, że publiczność nas nie zawiedzie, dlatego serdecznie Państwa zapraszamy.

Sprawmy, żeby 13 maja Działdowo było najbardziej roztańczonym miastem w całej Polsce.

Joanna Kolk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5