Przedszkolaki na Wielkanoc [zdjęcia]

2017-04-23 16:23:36 (ost. akt: 2017-04-23 11:35:36)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

Co roku przed Świętami Wielkiej Nocy w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Jana Brzechwy w Działdowie odbywają się warsztaty dla dzieci i rodziców.
Tegoroczne spotkania odbyły się w grupach: Tygrysków, Krasnoludków i Motylków 5 kwietnia oraz 10 kwietnia w grupie Żabek i Kotków. Podczas warsztatów, których celem było kultywowanie wielkanocnych tradycji dzieci wraz z rodzicami wykonywały ozdoby świąteczne: wielkanocne pisanki, palmy i zajączki. Rodzice i dzieci wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.

Warsztatom towarzyszyły występy przygotowane przez dzieci i wspólne zabawy rodziców z dziećmi. Warsztaty w poszczególnych grupach przygotowali nauczyciele: Izabela Kochańska, Patryk Szymański, Małgorzata Kowalska, Agnieszka Kolk, Aleksandra Brzozowska, Monika Szymańska, Joanna Zduniak- Pietrzak, Kinga Musiał, Paulina Ciesielska i Daria Dembska-Wieczna.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5