Gwiazdy to my – konkurs piosenki dla przedszkolaków [zdjęcia, filmy]

2017-04-20 20:22:56 (ost. akt: 2017-04-20 20:22:09)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Przedszkole Miejskie nr 4 w Działdowie zorganizowało już po raz czwarty Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Gwiazdy to my”. O zwycięstwo walczyło osiemnastu przedszkolaków z dziewięciu przedszkoli.

Konkurs odbył się w czwartek (20 kwietnia) w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Działdowie. W tegorocznym konkursie zwyciężyła Maja Nowotczyńska.

Zmagania przedszkolaków oceniało jury konkursu w składzie: Beata Ciołkowska-Marczewska (przewodnicząca komisji), Małgorzata Jakubiec-Hauke (członek komisji) obie panie z Agencji Artystycznej theART i Anna Kraśniewska (członek komisji) wiceprezes Działdowskiej Agencji Rozwoju.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:
1. Maja Nowotczyńska – Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 w Mławie
2. Laura Ożga – Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie
3. Mikołaj Żulewski – Przedszkole Miejskie nr 4 w Działdowie

Wyróżnienia: Oliwia Barwińska – Gminne Przedszkole w Narzymiu, Zofia Pawlikowska – Przedszkole w Rybnie, Maja Roguszczak – Niepubliczne Przedszkole UMisia w Działdowie, Michalina Ulatowska – Przedszkole Miejskie nr 1 w Działdowie, Katarzyna Rojewska – Przedszkole Miejskie nr 3 w Działdowie, Kornelia Jewartowska – Oddział Przedszkolny przy SP w Rybnie.

W konkursie udział także wzięli: Maja Woźniak, Juliusz Rolka - Przedszkole Miejskie nr 4 w Działdowie, Lena Zielińska, Aleksandra Zbrzyzna – Przedszkole Miejskie nr 1 w Działdowie, Karol Makarewicz – Przedszkole Miejskie nr 3 w Działdowie, Dominik Peć, Agata Szymańska – Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie, Iga Kornatowska – Oddział Przedszkolny przy SP w Rybnie, Zuzanna Pypczyńska – Niepubliczne Przedszkole UMisia w Działdowie.

Po wręczeniu nagród panie Beata Ciołkowska-Marczewska i Małgorzata Jakubiec-Hauke wystąpiły dla przedszkolaków z programem artystycznym Kolorowe nutki.

Sponsorami konkursu byli:
Vi-GGa-Mi Zakład Produkcji Obuwia - Grzegorz Garbacz, Hotel – Restauracja Varia, Novcan – Władysław Nowakowski, Centrum Kształcenia Ustawicznego – Anna Kraśniewska, P.P.H.U. Color-Bet – Robert Mendalka, Piekarnia Jakubowa – Jakub Wójcicki, Państwo Katarzyna i Marek Rutkowscy, Drukarnia, Sklep Papierniczy - Andrzej Budzyński, Agencja Ubezpieczeniowa Maxikaz – Kazimierz Dumiński, Halina i Roman Samsel, PGKiM – Ireneusz Falba.

kw


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5