Jechali za szybko - stracą prawo jazdy

2017-01-30 15:39:53 (ost. akt: 2017-01-30 14:44:48)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Policjanci działdowskiej drogówki podczas kontroli prędkości pojazdów poruszających się po naszych drogach zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.
— W piątek (27 stycznia) około godz. 19.30 patrol ruchu drogowego na ulicy Olsztyńskiej w Działdowie zatrzymał do kontroli kierowcę mercedesa, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. 26-letni mieszkaniec Działdowa w chwili kontroli nie posiadał przy sobie prawa jazdy — mówi oficer prasowy Małgorzata Paprotna. — Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym oraz brak dokumentu w czasie kontroli został ukarany mandatem i punktami karnymi. Informacja o tym zdarzeniu trafi również do Starostwa Powiatowego, gdzie zapadnie decyzja o zatrzymaniu mężczyźnie uprawnień na okres 3 miesięcy.

Zaledwie dwie godziny później policjanci w tym samym miejscu zatrzymali kierowcę audi. 23-letni mieszkaniec Działdowa, według pomiaru prędkości przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o blisko 60 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi oraz zostało zatrzymane mu prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

mcz

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5